Ranking lodówek do zabudowy (Październik 2019)

Sprawdź zestawienie siedmiu najlepszych naszym zdaniem lodówek do zabudowy dostępnych obecnie na rynku. Zobacz recenzje, porównanie specyfikacji i opinie użytkowników.

Ranking lodówek do zabudowy

Jesteś na etapie wyposażania kuchni i poszukiwania najlepszej lodówki do zabudowy? Przedstawiamy najnowsze zestawienie serwisu Rankzy.pl które pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie jaką lodówkę do zabudowy kupić. Wbrew pozorom nie jest to proste pytanie, a mnogość dostępnych modeli tylko wydłuża czas potrzebny na podjęcie finalnej decyzji.

Naszą odpowiedzią na to wyzwanie jest prosty i przejrzysty ranking lodówek do zabudowy 2019 w którym przeanalizowaliśmy i zrecenzowaliśmy najlepsze modele warte polecenia. Wzięliśmy pod uwagą szeroką gamę kryteriów takich jak funkcjonalność, energooszczędność, niezawodność czy stosunek jakości do ceny produktu.

Polecane lodówki do zabudowy to modele które znalazły uznanie wśród użytkowników i które cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami i systematycznie zajmują czołowe miejsca w raportach sprzedaży większości sklepów internetowych.

Ranking lodówek do zabudowy

Przedstawione poniżej siedem modeli piekarników zasługuje naszym zdaniem na szczególną uwagę. Sprawdź czym poszczególne modele różnią się od siebie co stanowi o ich niezaprzeczalnych zaletach i co myślą o nich osoby które zdecydowały się na ich zakup. Pórównaj też ceny w sklepach internetowych na znaleźć najlepszą ofertę i zoaszczędzić nawet kilkaset złotych.

Ranking lodówek do zabudowy wygrywa Samsung BRB260030WW

Lodówka Samsung BRB260030WW

Klasa energetyczna: A+
Pojemność całkowita: 267 l
Poziom hałasu: 37 dB
Wysokość: 177,5 cm
No Frost: Tak

Druga polecana lodówka do zabudowy to Whirlpool ART9811A++SF

Lodówka Whirlpool ART9811A++SF

Klasa energetyczna: A++
Pojemność całkowita: 308 l
Poziom hałasu: 35 dB
Wysokość: 193 cm
No Frost: Nie

Trzecia rekomendowana lodówka do zabudowy to Electrolux ENN12800AW

Lodówka Electrolux ENN12800AW

Klasa energetyczna: A+
Pojemność całkowita: 277 l
Poziom hałasu: 36 dB
Wysokość: 178 cm
No Frost: Nie

Dobra lodówka do zabudowy Samsung BRB260010WW

Lodówka Samsung BRB260010WW

Klasa energetyczna: A+
Pojemność całkowita: 268 l
Poziom hałasu: 37 dB
Wysokość: 177,5 cm
No Frost: Tak

Kolejna bardzo dobra lodówka z możliwością zabudowy to Bosch KIV34X20

Lodówka Bosch KIV34X20

Klasa energetyczna: A+
Pojemność całkowita: 265 l
Poziom hałasu: 40 dB
Wysokość: 177,2 cm
No Frost: Nie

Ranking lodówek do zabudowy obejmuje także Beko BCN 130000

Lodówka Beko BCN 130000

Klasa energetyczna: A++
Pojemność całkowita: 237 l
Poziom hałasu: 42 dB
Wysokość: 177,7 cm
No Frost: Tak

Ostatnia polecana lodówka w zabudowie to Samsung BRB260187WW

Lodówka Samsung BRB260187WW

Klasa energetyczna: A+
Pojemność całkowita: 263 l
Poziom hałasu: 38 dB
Wysokość: 177,5 cm
No Frost: Tak

Lodówka Samsung BRB260030WW

Lodówka Samsung BRB260030WW

   Ranking najlepszych lodówek do zabudowy otwiera produkt Samsung BRB260030WW. Za cenę około 2200 zł oferowana jest nowoczesna, wyposażona w wiele przydatnych i praktycznych funkcji lodówka do zabudowy, która ponadto charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Pierwszą funkcją na którą warto zwrócić uwagę, jest system All-Around Cooling, który dba o równomierne chłodzenie w każdym zakamarku chłodziarki. Czujniki ciepła w chłodziarce i zamrażarce monitorują wszelkie wahania temperatury. Kiedy potrzebna jest jej regulacja,  odpowiednio schłodzone powietrze wydmuchiwane jest przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, która zapewnia świeżość i smak wszystkich chłodzonych produktów.

Technologia No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki, usuwając z niej niepotrzebną wilgoć. Dzięki temu, na ściankach jak również na chłodzonych produktach nie osadza się szron czy lód. Żywność pozostaje dłużej świeża, zachowuje więcej wartości odżywczych a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Technologia dba również o nasz czas i wygodę, gdyż nie trzeba już rozmrażać urządzenia. 

Polecana lodówka do zabudowy Samsung posiada funkcję Power Freeze, która pozwala na intensywne zamrażanie, która ułatwia i przyspiesza zamrożenie dużej ilości żywności, gdy zajdzie taka potrzeba. Aktywowanie tej funkcji utrzymuje minimalną temperaturę przez 50 godzin. Podobna technologia dostępna jest w chłodziarce. Power Coolpomoże szybko i wydajnie schłodzić ulubiony napój za pomocą jednego przycisku.

Przydatny okazać się może tryb wakacyjny, który pozwala na utrzymanie normalnej pracy zamrażalnika przy jednoczesnym podniesieniu temperatury w chłodziarce do 12°C. Funkcja ta ogranicza zużycie energii w czasie, kiedy nie korzystamy z chłodziarki. Temperatura zachowana w tym trybie zadba by w lodówce nie pojawił się nieprzyjemny zapach a produkty w zamrażalniku zachowały świeżość i nie uległy rozmrożeniu.

Technologia Space Max, pozwoliła inżynierom na pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej lodówki do zabudowy Samsung BRB260030WW. Ścianki są cieńsze i mamy wewnątrz więcej miejsca do wykorzystania a przy tym w pełni został zachowany wydajny system izolacji dostępny w produktach tej marki.

Silnik zastosowany w tym urządzeniu jest cichy i oszczędny. To dzięki kompresorowi Digital Inverter, którego optymalna i wydajna praca pozwala na obniżenie rachunków za prąd a także na znaczne wydłużenie żywotności lodówki. Kompresor automatycznie dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie, utrzymując stałą temperaturę, gdy ta zostanie osiągnięta. Poziom hałasu polecanej lodówki do zabudowy to jedynie 37 dB.

Producent zadbał również o wygodę i komfort codziennego korzystania z chłodziarko – zamrażarki BRB260030WW. Wysuwana półka Easy Slide pozwala na bezproblemowe dostanie się do produktów znajdujących się z tyłu zamrażarki. Pozwala na efektywne przechowywanie, układanie i wyjmowanie zamrożonych produktów poprawiając naszą wygodę każdego dnia. Większe szuflady w zamrażalniku zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania produktów.

W chłodziarce producent umieścił półki z hartowanego szkła. Zastosowanie takiego materiału, sprawia, że są one wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić pod bieżącą wodą. Ponadto w chłodziarce znajdziemy specjalną półkę na wino oraz pięć pojemników na drzwiach pozwalających na zorganizowanie produktów różnej wielkości i zwolnienie miejsca na półkach.  

Testowana lodówka do zabudowy Samsung BRB260030WW gości niemal w każdym rankingu najlepszych lodówek. Mnogość zastosowanych technologii takich jak No Frost czy All-Around Cooling, cichy silnik Digital Inverter oraz dbałość o każdy szczegół ułatwiający codzienne korzystanie z lodówki nie pozostawia wątpliwości, że model BRB260030WW to jedna z najlepszych lodówek do zabudowy dostępnych na rynku.

Opinie użytkowników:

„Nie za bardzo wierzę w opinie w sklepach internetowych, więc miałam problem z wyborem nowej lodówki. Zdecydowałam się na Samsunga trochę ze względu na zaufanie do tej marki, a trochę ze względu na parametry które mi odpowiadały. Ogólnie lodówka sprawdza się bardzo dobrze i nie mam do niej żadnych uwag. Jest całkiem pojemna i cicha, więc jestem zadowolona” – Katarzyna, Szczecin

„Lodówkę kupiliśmy dwa miesiące temu w OleOle. Montaż był stosunkowo prosty mimo sporych gabarytów. Fajnie, że ma system No Frost bo nie jest to standardem w lodówkach do zabudowy. ” – Joanna, Olsztyn

„Wszystko ok. Polecam ten model Samsunga.” – Marcin, Zielona Góra

Znajdź najtaniej

Porównaj ceny lodówki w sklepach internetowych i zobacz, gdzie kupisz ją najtaniej.

Specyfikacja techniczna:

Model: Samsung BRB260030WW
Pojemność całkowita: 267 litrów
Pojemność zamrażalnika: 72 litry
Pojemność chłodziarki: 195 litrów
Szerokość: 540 mm
Wysokość: 1775 mm
Głębokość: 550 mm
Poziom głośności: 37 dB
Roczne zużycie energii: 291 kWh
No Frost: Tak
Oświetlenie: LED
Klasa energetyczna: A+
Liczba półek: 3

Zalety:

 • All-Around Cooling – stała temperatura w całej lodówce
 • Pełny No Frost
 • Funkcja Power Freeze – szybkie zamrażanie
 • Funkcja Power Cool – szybkie chłodzenie
 • Tryb wakacyjny oszczędzający energię
 • Space Max – maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni
 • Silnik Digital Inverter – cichy, oszczędny i przedłużający żywotność lodówki
 • Wysuwana półka Easy Slide dla wygody korzystania z zamrażarki
 • Półki z hartowanego szkła
 • Oświetlenie LED pobierające mniej energii
 • Cicha lodówka do zabudowy
 • Alarm otwartych drzwi
 • Elektroniczna regulacja za pomocą panelu
 • Możliwość przekładania drzwi
 • Dobra jakość wykonania

Wady:

 • Brak możliwości regulowania półek w zamrażarce

Lodówka Whirlpool ART9811A++SF

Lodówka Whirlpool ART9811A++SF

Kolejnym modelem który znalazł się w zestawieniu najlepszych lodówek do zabudowy jest model ART9811A++SF firmy Whirlpool. Użytkownicy chwalą ją głównie za dużą pojemność oraz cichą pracę a wyposażenie jej w szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, że jest bardzo ciekawą propozycją wśród najlepszych lodówek do zabudowy dostępnych na rynku.

Technologia Fresh Control pozwala na zachowanie świeżości przechowywanych produktów na dużo dłużej. Technologia ta jest w stanie precyzyjnie określić optymalną temperaturę oraz wilgotność jaka powinna być zachowana do utrzymania świeżości i smaku produktów. Funkcja Szóstego Zmysłu pozwala na zachowanie idealnych warunków niezależnie, w obu komorach lodówki i pozwala na szybkie przywrócenie parametrów po otwarciu lodówki.

Choć lodówka Whirlpool ART9811A++SF nie jest wyposażona w technologię No Frost, znajdziemy tu Less Frost, pozwalający na łatwiejsze i szybsze rozmrożenie lodówki, dzięki temu iż lód formuje się jedynie na ściankach komory mrożenia. Od czasu do czasu zaleca się manualne rozmrażanie zamrażalnika.

Wśród innych sprzętów w rankingu najlepszych lodówek do zabudowy, model ART9811A++SF, jest najwyższy i najbardziej pojemny. Świetnie sprawdzi się w większej rodzinie lub dla osób, które rzadziej robią zakupy lub często planują spotkania towarzyskie z większą liczbą gości. Pojemność tego sprzętu to aż 308 l, z czego 228 l przypada na chłodziarkę a 80 litrów na zamrażarkę. Wysokość lodówki to aż 193 cm. Parametrem, na który warto zwrócić uwagę i który doceniają użytkownicy lodówki Whirlpool, jest poziom hałasu emitowanego przez urządzenie. To jedynie 35 dB, można więc z pewnością uznać iż jest to cicha lodówka.

Jeśli zaś chodzi o wyposażenie lodówki, posiada ona specjalny, duży 32 litrowy pojemnik na warzywa i owoce z wygodnym i praktycznym separatorem. Dzięki Maxi Crisper, możliwe jest oddzielenie od siebie produktów, które nie powinny być przechowywane obok siebie i pozwoli na zachowanie ich świeżości na dłużej. Przesuwany separator sprawdzi się też do ochrony produktów delikatnych, jak na przykład winogrona.

Sporym ułatwieniem jest też fakt, że drzwi lodówki otwierają się w osi urządzenia, może więc ono stać we wnęce lub tuż przy ścianie i bez trudu wysuwać wszystkie półki i szuflady. W chłodziarce znajdziemy cztery półki wykonane ze szkła bezpiecznego, pojemną szufladę na warzywa i owoce, cztery balkoniki w drzwiach oraz jedną półkę na butelki.  Zamrażarka z kolei, wyposażona jest w trzy przezroczyste szuflady i pojemnik na kostki lodu.

W razie braku dostawy prądu, urządzenie jest w stanie utrzymać dobre warunki do przechowywania przez 19 godzin. Dodatkową zaletą polecanej lodówki do zabudowy, jest wyposażenie jej w filtr antybakteryjny, który wychwytuje i eliminuje zanieczyszczenia oraz bakterie i pleśń, dzięki czemu żywność pozostanie świeża na dłużej.

Rekomendowana lodówka do zabudowy Whirlpool ART9811A++SF, zasłużyła na miejsce w czołówce. Dzięki dużej pojemności, cichej pracy oraz wyposażeniu urządzenia w szereg praktycznych funkcji i ułatwień jest to ciekawa propozycja w rankingu najlepszych lodówek do zabudowy. Za cenę około 2400 zł, możemy dostać dobrą lodówkę, która będzie nam służyć przez lata.

Opinie użytkowników:

„Wcześniej użytkowałam małą wolnostojącą Amicę, więc przeskok na Whirlpoola daje się odczuć. Lodówki prawie nie słychać, lód na ściankach się nie zbiera, więc jestem z niej bardzo zadowolona.” – Izabela, Łódź

„Świetna lodówka. Wybrałam ją ze względu na dużą pojemność i zdecydowanie nie żałuje. Przy czteroosobowej rodzinie wszystko mieści się bez problemu. Polecam” – Elżbieta, Konin

„Ciężko znaleźć bardziej pojemną lodówkę. Szkoda, że nie ma No Frosta, ale nie można mieć wszystkiego. Jakość wykonania, ergonomia i praktyczność zdecydowanie na plus. ” – Alicja, Krotoszyn

„Jesteśmy zadowoleni z zakupu. Szukaliśmy modelu o jak największej pojemności i sprzedawca polecił nam tego Whirpoola. Użytkujemy ją pół roku i cały czas chodzi bardzo cichutko. Nie mam żadnych zastrzeżeń” – Basia, Tarnów

Znajdź najtaniej

Porównaj ceny lodówki w sklepach internetowych i zobacz, gdzie kupisz ją najtaniej.

Specyfikacja techniczna:

Model: Whirlpool ART9811A++SF
Pojemność całkowita: 308 litrów
Pojemność zamrażalnika: 80 litrów
Pojemność chłodziarki: 228 litrów
Szerokość: 545 mm
Wysokość: 1930 mm
Głębokość: 540 mm
Poziom głośności: 35 dB
Roczne zużycie energii: 247 kWh
No Frost: NIE
Klasa energetyczna: A++
Liczba półek: 5
Liczba szuflad: 3

Zalety:

 • Duża pojemność lodówki – 308 litrów
 • Cicha lodówka – zaledwie 35 dB
 • Filtr antybakteryjny eliminujący bakterie i zarodniki pleśni
 • Technologia Fresh Control dla optymalnej temperatury oraz wilgotności
 • Funkcja szybkiego chłodzenia
 • Półki w chłodziarce wykonane ze szkła bezpiecznego
 • Technologia Less Frost dla szybszego i sprawniejszego rozmrażania
 • Maxi Crisper – praktyczny separator w szufladzie dla lepszej wygody przechowywania
 • Drzwi otwierają się w osi urządzenia

Wady:

 • Brak systemu No Frost
 • Brak sygnalizacji niedomkniętych drzwi
 • Brak prowadnic/rolek na szuflady w zamrażarce

Lodówka Electrolux ENN12800AW

Lodówka Electrolux ENN12800AW

Kolejną lodówką do zabudowy, która znalazła się w czołówce rankingu 2019, jest propozycja firmy Electrolux ENN12800AW. Urządzenie to cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników, głównie ze względu na świetny stosunek jakości produktu do jego ceny. Za około 1200 zł, producent oferuje urządzenie o sporej pojemności, funkcjonalne i praktyczne, bez zbędnej, łatwo psującej się elektroniki.

Choć lodówka nie posiada systemu No Frost, chłodziarka wyposażona została w funkcję automatycznego odmrażania. Zamrażarkę wciąż trzeba rozmrażać manualnie jednak na szczęście nie ma potrzeby częstego powtarzania tego procesu. Zamrażalnik w ciągu 24 godzin jest w stanie zamrozić 4 kg żywności.

Użytkownicy modelu ENN12800AW zwracają uwagę na cichą pracę urządzenia gdyż emituje hałas 36 dB, który nie powinien być uciążliwy dla domowników. Pojemność lodówki to ponad 270 l, świetnie więc sprawdzi się nawet dla większej rodziny. Wnętrze chłodziarki oświetlone jest za pomocą żarówek LED i rozmieszczone jest w taki sposób, że zapewnia optymalną widoczność w każdym zakamarku. To praktyczne rozwiązanie uprzyjemnia codzienne korzystanie z urządzenia.

Wewnątrz użytkownik znajdzie ładne, szklane półki, które w łatwy sposób można przekładać, tak by najbardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń chłodziarki. Podobnie w kwestii balkoników na drzwiach, gdyż je również możemy przekładać tak by wygodnie zmieścić wszystkie potrzebne produkty. W zamrażarce natomiast, znajdziemy trzy przezroczyste szuflady, dzięki czemu łatwiej odnaleźć jest poszukiwane produkty minimalizując czas nagrzewania się wnętrza urządzenia przy otwartych drzwiach. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają też wyciągnięcie szuflady, gdy zajdzie taka potrzeba. W sytuacji gdy zabraknie zasilania, lodówka jest w stanie utrzymać temperaturę do 22 godzin.

Użytkownicy rekomendowanej lodówki do zabudowy ENN12800AW, często zwracają uwagę na jej dobrą jakość przy bardzo korzystnej cenie. Produkt jest solidny a marka Electrolux cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów na rynku polskim. Choć model ten nie posiada bardzo wyszukanych i nowoczesnych funkcji, sprawdza się w swojej podstawowej roli dobrej lodówki w dobrej cenie. Urządzenie można odnaleźć w niemal każdym rankingu lodówek do zabudowy co z pewnością potwierdza, że jest to model godny uwagi.

Opinie użytkowników:

„Lodówkę użytkuję od jakiś trzech miesięcy i generalnie jestem z niej zadowolona. Nie ma jakiś super zaawansowanych funkcji, ale wynika to ze stosunkowo niskiej ceny. Polecam. ” – Małgorzata, Wrocław

„Cicha, pojemna i niedroga. Jak na moje potrzeby idealna. Dużo miejsca na półkach drzwiowych, więc karton mleka czy duża butelka wody spokojnie się mieszczą.” – Kamila, Gdańsk

„Udany zakup. Mamy ją już jakiegoś pół roku i mogę spokojnie polecić ten model. Właściwie prawie wcale jej nie słychać co ma duże znaczenie bo mamy salon połączony z kuchnią.” – Agata, Kraków

„Super lodówka jak na swoją cenę. Pojemna i cicha. Polecam” – Anka, Poznań

Znajdź najtaniej

Porównaj ceny lodówki w sklepach internetowych i zobacz, gdzie kupisz ją najtaniej.

Specyfikacja techniczna:

Model: Electrolux ENN12800AW
Pojemność całkowita: 277 litrów
Pojemność zamrażalnika: 75 litrów
Pojemność chłodziarki: 202 litrów
Szerokość: 549 mm
Wysokość: 1780 mm
Głębokość: 540 mm
Poziom głośności: 36 dB

Zalety:

 • Dobra jakość w przystępnej cenie
 • Funkcja automatycznego odmrażania
 • Możliwość łatwego przekładania półek w chłodziarce i na drzwiach
 • Łatwy i intuicyjny montaż
 • Cicha praca
 • Oświetlenie LED
 • Przezroczyste szuflady w zamrażarce
 • Solidne wykonanie i trwałość
 • Brak łatwo psującej się elektroniki

Wady:

 • Brak systemu No Frost
 • Brak alarmu niedomkniętych drzwi
 • Manualne rozmrażanie zamrażalnika

Producenci lodówek do zabudowy

Zastanawiasz się jakiej firmy lodówka do zabudowy będzie najlepsza? Poniżej przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych marek które z powodzeniem od wielu lat funkcjonują na polskim rynku. Nie jest to jednak pełnoprawny ranking producentów lodówek do zabudowy, a jedynie krótkie zestawienie dostępnych opcji, które warto wziąć pod uwagę podejmując decyzję zakupową.

 • Lodówka do zabudowy Samsung – w ofercie marki Samsung znajdziemy głównie lodówki droższe w kwocie od 2000 do 3000 zł. Liczba dostępnych modeli nie jest jednak zbyt imponująca i ogranicza się na dzień dzisiejszy do nieco ponad dziesięciu urządzeń.
 • Lodówka do zabudowy Bosch – zdecydowanie lepiej pod kątem szerokości oferty prezentuje się niemiecka marka Bosch. Decydując się na lodówkę do zabudowy tego producenta mamy do wyboru prawie 30 modeli w szerokim spektrum cenowym i o różnej pojemności. Bosch oferuje zarówno małe chłodziarki bez zamrażalnika jak i bardzo duże lodówki naszpikowane zaawansowanymi funkcjami
 • Lodówka do zabudowy Whirlpool – gama produktów Whirlpoola obejmuje modele w cenach od 900 do prawie 4000 zł. Innymi słowy bez względu na budżet każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb produkt. Urządzenia Whirlpoola cieszą się dobrą renomą i sporym zainteresowaniem ze strony kupujących.
 • Lodówka do zabudowy Electrolux – szwedzki producent sprzętu AGD oferuje obecnie ponad 30 modeli lodówek do zabudowy. Lodówka ELECTROLUX ENN12800AW  między innymi ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny znalazła się w TOP 3 naszego rankingu.

Wymienione powyżej marki to jedynie niewielki wycinek całego rynku. Do godnych polecenia producentów można także bez wątpienia zaliczyć marki  Amica, AEG, Beko, Candy, Gorenje, Indesit czy LG. Kupujący dysponujący wyższym budżetem mogą także znaleźć wiele ciekawych propozycji wśród lodówek do zabudowy Liebherr lub Miele czy stylowych lodówek Smeg.

Wiele osób decyduje się na wyposażenie całej kuchni, zarówno w meble jak i sprzęty, w znanej szwedzkiej sieci meblowej IKEA. Lodówka do zabudowy IKEA to tak naprawdę sprzęt wyprodukowany dla meblowego giganta przez innego renomowanego producenta sprzętu AGD. Za niewątpliwą zaletę można uznać idealne dopasowanie lodówek do zabudowy do mebli i łatwość montażu. Nie do przecenienia jest także bezpłatna 5 letnia gwarancja.

Lodówki do zabudowy cena

To ile kosztuje lodówka do zabudowy uzależnione jest od wielu czynników. Począwszy od marki producenta, przez wielkość, funkcjonalność, klasę energetyczną na liczbie dodatkowych funkcji skończywszy.

Najtańsze lodówki do zabudowy znajdziemy już w cenie poniżej 1000 zł.  Będą to jednak proste, małe modele o niewielkiej pojemności, głównie do zabudowy pod blatem.

Osoby dysponujące budżetem w granicach 1500 zł mają już zdecydowanie szerszy wybór. Wciąż mowa jest głównie o modelach w niższych klasach energetycznych nie wyposażonych zazwyczaj w zbyt wiele przydatnych dodatkowych funkcji jak chociażby system nofrost. Tania lodówka do zabudowy nie musi oznaczać wcale produktu gorszej jakości. Brak sterowania elektronicznego, dwóch agregatów czy komory zero w żaden sposób nie dyskwalifikuje urządzenia.

W kwocie do 2000 zł znajdziemy już bardzo dobre lodówki do zabudowy renomowanych producentów wyposażone w większość dostępnych w tego typu urządzeniach rozwiązań. Wiele modeli w tym przedziale cenowym znalazło swoje miejsce w naszym rankingu. Mogą one pochwalić się nie tylko pozytywnymi opiniami użytkowników, ale przede wszystkim bardzo pozytywnym stosunkiem jakości do ceny.

Najlepsze lodówki do zabudowy, które jednocześnie zajmują czołowe miejsca w różnych zestawieniach i testach, to wydatek w przedziale 2000 – 2500 zł. Czy warto zapłacić taką cenę?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywiście kwestią indywidualną. Jeśli zależy nam jednak na dobrym, niezawodnym urządzeniu które posłuży nam wiele lat to taka inwestycja jest jak najbardziej uzasadniona.

Warto pamiętać, że ceny jednego modelu mogą różnić się od siebie nawet o kilkaset złotych w zależności od sklepu. Porównywarka lodówek do zabudowy typu Ceneo, Skąpiec czy Nokaut pozwoli szybko znaleźć najlepszą obecnie ofertę cenową.

Dzięki Rankzy.pl i naszej współpracy afiliacyjnej między innymi z serwisem Ceneo możesz jednocześnie porównać ceny we wszystkich sklepach internetowych jednym kliknięciem.

Najmniej awaryjne lodówki do zabudowy

Kupując nową lodówkę liczymy na to, że bezawaryjnie posłuży nam przez wiele lat. Stąd też tak wielu kupujących przed podjęciem finalnej decyzji wyszukuje w internecie takie hasła jak ranking niezawodności lodówek do zabudowy.

Niestety bezawaryjne sprzęty nie istnieją i nawet najbardziej renomowanym producentom przydarzają się bardziej kłopotliwe modele cechujące się wyższą usterkowością.

Droższe lodówki do zabudowy ze względu na wyższą jakość zastosowanych podzespołów charakteryzują się zazwyczaj mniejszym współczynnikiem usterek, ale nie jest to regułą.

Pewnym rozwiązaniem może być wybór modelu którego producent oferuje przedłużoną gwarancję lub daje możliwość jest dokupienia za dodatkową opłatą lub po spełnieniu określonych warunków.

Jeśli nie zależy nam na wszystkich technologicznych nowinkach warto także rozważyć lodówki do zabudowy które dostępne są w sprzedaży od dłuższego czasu. Dzięki temu będziemy mogli zapoznać się z opiniami realnych użytkowników korzystających z danego sprzętu na co dzień.

Dobrą podpowiedzią jest oczywiście przygotowany przez Rankzy.pl “Ranking lodówek do zabudowy 2019” w którym polecane modele przeanalizowane zostały pod kątem bardzo wielu kryteriów w tym ich niezawodności.

[kkratings]

Oceń nasz ranking

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas ranking ułatwił Ci podjęcie decyzji o wyborze produktu idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz pozwolił znaleźć najlepszą cenowo. Będziemy wdzięczni za pozytywną ocenę.